Geohry

Vytvoř si vlastí dobrodružný příběh a vsaď ho do reálného světa. Na stránkách geohry.skolazdola.cz můžeš s mobilem nafotit stanoviště, doplnit v administrativním prostředí hry příběh a rovnou si ho s kamarády zahrát. Hra hráče naviguje na stanoviště, kde plní bodované úkoly.

Pro vyzkoušení můžeš použít výborné turistické mapy od Seznamu, můžeš si však vytvořit i svou vlastní fantasy mapu. Pomocí QR kódu můžeš do stanovišť hry zapojit organizátory a mnoho dalšího.

Kdo za tím stojí

Jan Turoň - jednoduchý neandrtálec, kterému k životu stačí počítač a les. Po vystudování JČU dospěl k závěru, že všechny složité věci jsou podvod. Školy jsou v jeho očích velmi složité. Nejraději programuje kyjem a největší radost má, když hrubá síla zvítězí nad sofistikovaným řešením. Ale jinak to myslí dobře.

Ludvík Prokopec - Student, nadšenec do programování, hlavně webových stránek a aplikací. Miluje hudbu, pizzu (hlavně Hawai... ale pomalu přechází k sýrové) a má rád skvělý kolektiv. Nemá rád stres a tak se moc nezabývá s něčím co dlouho nejde, ale snaží se být pečlivý.

Cena

Geohry jsou anonymní a zdarma pro nekomerční použití. Chcete-li hru veřejně nabízet, je třeba podepsat, že ručíte za její obsah. Kvalitní hry pro radost podpoříme tím, že uhradíme jejich provoz z vlastních zdrojů. U her tvořených za komerčními účely se individuálně domluvíme: předpokládáme rovné dělení o čistý zisk případně odpovídající protislužbu. Dále nabízíme tyto služby za jednotnou sazbu 350 Kč za hodinu práce profesionála: