Besedy

High School PhD Feedback Award

Pokud tě láká studium na vysoké škole, neměl by sis nechat ujít následující akci: PhD studenti z celého světa působící na Jihočeské Univerzitě představí svůj výzkum (komunikace výhradně v angličtině).

Dozvíš se, jak výzkum a obecně život vědce dnes vypadá a budeš mít příležitost dostat se do kontaktu mezinárodní komunity. Nebudeš jen pasivním účastníkem: sestav tým 1-3 lidí a společně pak podáte zpětnou vazbu přednášejícím, jak jejich výzkum chápete. Tím jim pomůžete formulovat jejich myšlenky tak, aby byl jejich výzkum srozumitelný běžným smrtelníkům. Poté bude pro zájemce následovat neformální povídání u čaje s účastníky.

Tým, který nejvíce porozumí přednáškám, bude oceněn tričkem ŠkolaZdola, certifikátem ŠkolaZdola - High School PhD Feedback Award. Aktivním účastníkům bude navíc ŠkolouZdola oficiálně nabídnuta účast na prestižní Mezinárodní ceně vévody z Edinburghu.

Pokud tě tato aktivita zaujala, napiš přihlášku svého týmu na contest@skolazdola.cz, kde bude upřesněn termín (předběžně některé úterý odpoledne v Čajovém ateliéru v Č. Budějovicích). Startovné je 30 Kč.

Brzy zde bude zveřejněn seznam přednášejících.